En mycket tystgående varmluftspistol för värmning av embossingpulver. Anpassad till vårt svenska elnät, någon adapter behövs alltså inte. Perfekt att använda om du vill embossa framåt kvällskvisten när barnen sover, eftersom den är så tystgående, smidig och lätt.
Varmluftspistolen används tillsammans med embossingpulver och stämpeldyna. Med hjälp av värmen smälter embossingpulvret, som får en upphöjd yta.
Prenumerera på vårt nyhetsbrev - För spännande nyheter och erbjudanden
Kristinasscrapbooking.se har som målsättning att erbjuda den bästa servicen. Produkter som fungerar med bra priser. Snabbast leveranser och det mest relevanta utbudet inom scrapbooking, hobby och pyssel.
Vi arbetar kontinuerligt med att leta efter nytt material inom scrapbooking, korttillverkning, hobby och pyssel, för att bredda och fördjupa sortimentet ännu mer.
Hos oss handlar du tryggt och säkert och betalar med Swish, kontokort, internetbank eller mot faktura.