Visst är det roligt med stämplar! Det är en stor del inom scrapbooking, men ibland kan det vara skönt när någon redan har gjort förarbetet med färgläggning!
Med dessa die cuts ark gör du snabbt och enkelt scrappde grattiskort, julkort, påskkort, till konfirmation, dop och andra högtider. Alla stämpel motiven är tryckta på högkvalitativt, kraftigt papper, och ser i princip ut att vara handmålade med Promarker pennor. Mängder av olika motiv från kända stämpeltillverkare, som t.ex. Wee Stamps, KennyK, Elisabeth Bell och Mo Manning.
Prenumerera på vårt nyhetsbrev - För spännande nyheter och erbjudanden
Kristinasscrapbooking.se har som målsättning att erbjuda den bästa servicen. Produkter som fungerar med bra priser. Snabbast leveranser och det mest relevanta utbudet inom scrapbooking, hobby och pyssel.
Vi arbetar kontinuerligt med att leta efter nytt material inom scrapbooking, korttillverkning, hobby och pyssel, för att bredda och fördjupa sortimentet ännu mer.
Hos oss handlar du tryggt och säkert och betalar med swish, kontokort, internetbank eller mot faktura.